Четвер, 16.05.2024, 18:19
Залізничний відділ ДВС ЛМУЮ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [29]
Пошук
Головна » Статті » Мої статті

Виконання виконавчих проваджень про поновлення на роботі

Відповідно до вимог ст. 76 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено порядок виконання рішень суду в разі незаконного звільнення працівника.

 Законом встановлено, що рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника виконується негайно.

 Відповідно до ст. 30 Закону України «Про виконавче провадження», встановлено, що негайному виконанню підлягають рішення:

 1) про стягнення аліментів, заробітної плати в межах платежів, вирахуваних за один місяць, а також про стягнення усієї суми боргу за такими виплатами, якщо рішенням передбачено її негайне стягнення;

 2) про поновлення на роботі чи на попередній посаді незаконно звільненого або переведеного працівника;

 3) в інших випадках, якщо негайне виконання передбачено законом і про це зазначено у виконавчому документі.

 У разі якщо рішення підлягає негайному виконанню, державний виконавець на підставі ст. ст.  17, 19, 25 Закону України «Про виконавче провадження», відкриває виконавче провадження не пізніше наступного дня після надходження виконавчого документа на виконання та розпочинає його примусове виконання.

 Після відкриття виконавчого провадження за виконавчим документом про поновлення на роботі, державний виконавець перевіряє виконання рішення не пізніше наступного робочого дня після відкриття виконавчого провадження.

 У разі невиконання власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом, фізичною особою, фізичною особою - підприємцем рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного працівника на них накладається штраф та застосовуються інші заходи, передбачені законом.

 Сума штрафу на боржника - фізичну особу складає від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб - від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на боржника - юридичну особу - від сорока до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 У разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин державний виконавець у тому ж порядку накладає на нього штраф у подвійному розмірі та звертається до правоохоронних органів з поданням (повідомленням) про притягнення боржника до кримінальної відповідальності відповідно до закону.

 Строк виконання даного виду стягнення встановлений два місяці. Тобто, з дня відкриття виконавчого провадження, державний виконавець зобов’язаний вчинити виконавчі дії у двомісячний строк.

 Виконання рішення про поновлення на роботі вважається закінченим з дня видачі відповідного наказу або розпорядження власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом, фізичною особою, фізичною особою - підприємцем, який прийняв незаконне рішення про звільнення або переведення працівника, після чого державний виконавець виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

 

Спеціаліст І-ї категорії

ЗалізничногоВДВС ЛМУЮ                                                                     Чорній Г. І.

Категорія: Мої статті | Додав: Залізничний_ВДВС_ЛМУЮ (12.09.2011)
Переглядів: 889 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz