Понеділок, 29.04.2024, 20:22
Залізничний відділ ДВС ЛМУЮ
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [29]
Пошук
Головна » Статті » Мої статті

Виконання виконавчих документів про стягнення коштів на користь держави

Виконання рішень суду   про стягнення коштів

   На підставі ст.. 17, ст..19  Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець виносить постанову про відкриття виконавчого провадження про стягнення із боржника заборгованості на користь держави.

   Серед них є постанови  про стягнення штрафів на користь держави за порушення правил дорожнього руху України Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушеня, при вчиненні порушень правил дорожнього руху на підставі протоколу виноситься постанова органу ДАІ або суду про накладення на порушника адміністративного стягнення.

   У разі несплати порушником штрафу протягом 15 днів постанова про адміністративне стягнення надсилається до відділу державної виконавчої служби для виконання в примусовому порядку відповідно до Закону України «Про виконавче провадження».

   Відділ державної виконавчої служби, одержавши постанову про накладення адміністративного стягнення, яка є підставою для відкриття виконавчого провадження, відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» відкриває виконавче провадження і надає боржнику термін до 7 днів для сплати штрафу у добровільному порядку.

  Ми виконавцями для виявлення майнового стану боржника скеровуються запити у реєстраційні органи м. Львова.

  Заходами примусового виконання відповідно до вимог ст.52 Закону України «Про виконавче провадження» є звернення стягнення на майно, заробітну плату, доходи, пенсію, стипендію боржника.

   На підставі .ст. 28 Закону України «Про виконавче провадження» у разі невиконання постанови, у строк для добровільного виконання, з боржника постановою державного виконавця, яка затверджується начальником відділу державної виконавчої служби, стягується виконавчий збір у розмірі 10% від суми штрафу та інші витрати, пов'язані з проведенням виконавчих дій.

    Відповідно до вимог ст. 90 Закону України «Про виконавче провадження», невиконання законних вимог державного виконавця фізичними, юридичними чи посадовими особами, неповідомлення боржником про зміну місця проживання чи місцезнаходження, а також за неявку без поважних причин до державного виконавця винні особи несуть відповідальність у встановленому законом порядку.

     За наявності ознак злочину, що свідчать про перешкоджання особою виконанню рішення чи порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець складає акт про порушення і звертається до правоохоронних органів з поданням про притягнення винної особи до кримінальної відповідальності. Згідно ст. 382 Кримінального кодексу України за невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрала законної сили, або перешкоджання їх виконанню – карається штрафом від п’ятсот до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Старший державний виконавець                                                  Барилко Л. В.

Залізничного ВДВС ЛМУЮ

Категорія: Мої статті | Додав: Залізничний_ВДВС_ЛМУЮ (22.10.2012)
Переглядів: 1567 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz